Lokšņu stikls

Lokšņu pulētais stikls ir stikls kas tiek ražots saskaņā ar tehnoloģiju, kur stikla masas termiskā formēšana notiek uz metāla (alvas) tā kausēšanas laikā (float metode).

Šādam stiklam ir raksturīga pulēta virsma (termopulēšana), stabils noteikts biezums, augsta gaismas caurspīdība un praktiski neesoša optiskā deformācija. 

Mūsdienās float metode – termiska stikla loksnes formēšana uz alvas kausējuma ir pats mūsdienīgākais un visvairāk izplatītais lokšņu stikla ražošanas veids.

Šāda tehnoloģija ir īpaša ar to, ka izkausētā stikla masa no stikla kausēšanas krāsns nokļūst float vannā ar alvas kausējumu un slāpekļa-ūdeņraža atmosfēru. Izkausētā stikla masa viegli notek pa alvas virsmu un iegūst formu ar ļoti plakanu, līdzenu un paralēlu virsmu (pateicoties pievilkšanās un virsmas sprieguma spēkiem). Lai iegūtu vajadzīgā biezuma lokšņu stiklu, stikla loksni vai nu izstiepj vai arī ierobežo tās izplūšanu.

 Parasti float stikls ir 2 – 19 mm biezs. 

Lokšņu pulētais stikls ir universāls produkts, kas ir pamatā spoguļu, automašīnu stiklu, laminētā stikla (tripleksa), stikla pakešu izgatavošanai, gaismas caurlaidīgu konstrukciju iestiklošanai utt. Lokšņu pulētā stikla izmantošanu nosaka augstas prasības ne tikai pret to tehniskajiem raksturlielumiem, bet arī pret estētiskajiem rādītājiem, kuriem ir nozīmīga loma kā mūsdienu arhitektūrā, tā arī iekštelpu apdarē.

 Mūsu uzņēmums piedāvā augstas kvalitātes lokšņu stiklu, kura biezums 2-12 mm.

Mūsu pakalpojumi

Яндекс.Метрика