Stiegrotais stikls

Stiegrotais jeb armētais stikls – stikls, kura loksnē izgatavošanas procesā paralēli virsmai tiek ievietots metāla siets ar kvadrātveida vai sešstūra acīm. Tiek izmantots no tērauda stieples sametināts siets, bet augstākās kvalitātes stiklam siets tiek pārklāts ar alumīnija aizsargslāni. Sieta kvadrātveida acs malas izmērs ir 12,5 vai 25 mm. Sietam jābūt novietotam pa visu loksnes platību ne mazāk kā 1,5 mm attālumā no stikla virsmas. Rezultātā tiek iegūts gaismcaurlaidīgs materiāls, kuram ir augstākie drošības un ugunsdrošības rādītāji.

 Tomēr stiegrošana nepalielina stikla mehānisko izturību un pat samazina to aptuveni 1,5 reizes, taču siets neļauj stikla šķembām izšķīst uz visām pusēm vai izkrist no ierāmējuma. 

Viena no stiegrotā stikla virsmām var būt rakstaina vai rievota. Ir arī krāsains stiegrotais stikls, tas tiek ražots no metālu oksīdā krāsotas stikla masas. Šāds stikls ir trieciendrošs un ugunsdrošs. 

Stiegroto stiklu izmanto logos, gaismas lukturos, starpsienām ražošanas, sabiedriskajās un dzīvojamās ēkās, balkona nožogojumu izveidošanai.

Bīdāmo durvju skapju dekorēšana

 

Mūsu pakalpojumi

Яндекс.Метрика